ZAREMBOWICZA 36A, 54-530 WROCŁAW
+48 533 203 777 (24/7)
PARKINGPRZYCARGO@GMAIL.COM

Parking-Cargo Lotnisko Wrocław  
800 metrów od nowego terminala


DOWÓZ i ODBIÓR Z LOTNISKA W CENIE (BUS 9os)


ul. Zarembowicza 36a Wrocław
533 203 777


24/7/365

Parking lotnisko Wrocław Strachowice
Parking lotnisko oferuje miejsca postojowe dla klientów portu lotniczego Wrocław Strachowice. Parking lotnisko Wrocław dysponuje miejscami postojowym w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, konkurencyjne ceny oraz bezpłatny transfer na lotnisko i z lotniska. 

Parking przy lotnisku Wrocław Strachowice
Witamy Państwa na stronie parkingu przy lotnisku Wrocław Strachowice. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, gwarantujemy bezpłatny oraz komfortowy transfer na lotnisko Wrocław
i z powrotem. Dzięki lokalizacja, dojazd na lotnisko jest szybki i sprawny – zabiera zaledwie kilka minut. Naszym klientom, oferujemy łatwy sposób rezerwacji miejsc parkingowych on-line, atrakcyjne promocje i rabaty oraz miłą obsługę. Jesteśmy dumni, że nasze starania doceniło wielu zadowolonych podróżników. Zapraszamy wszystkich klientów portu lotniczego Wrocław-Strachowice do zapoznania się z ofertą Parkingu Lotniska CARGO( nowy terminal Strachowice Lotnisko Wrocław)

Dlaczego warto wybrać nasz parking?Zaufały nam tysiące klientów. Dołącz do nich. Parking Lotnisko Wrocław zajmuje się usługami parkingowymi przy Lotnisku we Wrocławiu. Nie martw się już więcej o swoje auto w podróży. Pracujemy całą dobę przez 365 dni w roku. Jesteśmy profesjonalną firmą. Nasz parking przy lotnisku Wrocław oferuje transfer parking-lotnisko-parking. Nie szukaj innego.

Parking Wrocław lotnisko – my wiemy jak powinna wyglądać szybka i profesjonalna obsługa. Lotnisko Wrocław Parking to Twój najlepszy wybór. Wliczony w cenę parkowania dowóz na lotnisko Wrocław zajmuje około dwóch minut. Droga to tylko 800 metrów. W słoneczny dzień istnieje możliwość spaceru. Lokalizacja tuż obok płotu lotniska zapewnia wgląd na pas startowy i jeżeli będziesz miał szczęście ujrzysz z tafli naszego parkingu lądujący lub startujący samolot. Parking przy lotnisku Wrocław– “parking-cargo” jest strzeżony całodobowo. Posiadamy niezawodny profesjonalny monitoring oraz ubezpieczenie OC. Przy każdym wjeździe i wyjeździe zamykamy bramę oraz chronimy Wasze auta za betonowym wysokim murem. Gwarantujemy dyskrecje parkowania oraz uniknięcie aktów wandalizmu. Parking Lotnisko Wrocław to również oświetlenie LED, separator substancji ropopochodnych, równy i czysty plac. Lotnisko Wrocław Parking Opłata za parkowanie przyjmowana jest po powrocie w formie gotówki. Posiadamy niskie ceny ,które wypracowaliśmy przez lata. Parking Wrocław Lotnisko od lat zapewnia komunikacje i niezależność pasażerom Wrocławskiego lotniska.Wrocław Lotnisko Parking jeżeli nie jesteś jeszcze pewien przeczytaj autentyczne opinie naszych klientów z naszego profilu Oceń Firmę.Zaufały nam tysiące klientów. Dołącz do nich. Parking Lotnisko Wrocław zajmuje się usługami parkingowymi przy Lotnisku we Wrocławiu. Nie martw się już więcej o swoje auto w podróży. Pracujemy całą dobę przez 365 dni w roku. Jesteśmy profesjonalną firmą. Nasz parking przy lotnisku Wrocław oferuje transfer parking-lotnisko-parking. Nie szukaj innego. Nasz regulamin: https://parking-cargo.pl/?page_id=38

163940897 192287979037896 8997428408229239303 n
PARKING LOTNISKO PYRZOWICE

Realizacja dla partnera parkingu WIZ-PARK w Katowicach przy lotnisku.

PARKING LOTNISKO WROCŁAW

Nasza poprzednia domena parkingu.