ZAREMBOWICZA 36A, 54-530 WROCŁAW
+48 533 203 777 (24/7)
PARKINGPRZYCARGO@GMAIL.COM

Parking lotnisko Wrocław
CARGO (NOWY TERMINAL)
DOWÓZ NA LOTNISKO W CENIE
ul. Zarembowicza 36a Wrocław
533 203 777

Parking lotnisko Wrocław Strachowice
Parking lotnisko oferuje miejsca postojowe dla klientów portu lotniczego Wrocław Strachowice. Parking lotnisko Wrocław dysponuje miejscami postojowym w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, konkurencyjne ceny oraz bezpłatny transfer na lotnisko i z lotniska. 

Parking przy lotnisku Wrocław Strachowice
Witamy Państwa na stronie parkingu przy lotnisku Wrocław Strachowice. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, gwarantujemy bezpłatny oraz komfortowy transfer na lotnisko Wrocław
i z powrotem. Dzięki lokalizacja, dojazd na lotnisko jest szybki i sprawny – zabiera zaledwie kilka minut. Naszym klientom, oferujemy łatwy sposób rezerwacji miejsc parkingowych on-line, atrakcyjne promocje i rabaty oraz miłą obsługę. Jesteśmy dumni, że nasze starania doceniło wielu zadowolonych podróżników. Zapraszamy wszystkich klientów portu lotniczego Wrocław-Strachowice do zapoznania się z ofertą Parkingu Lotniska CARGO( nowy terminal Strachowice Lotnisko Wrocław)

Dlaczego warto wybrać nasz parking?

DOSKONAŁA
9 opinii na
Karolina Kobylańska
Karolina Kobylańska
2016-10-28
poleca
Piotr Głuszek
Piotr Głuszek
2016-04-14
poleca
Super parking monitoring ! kultura! transport w obie strony! gorąco polecam!
Czytaj więcej
Agnieszka Kowalik
Agnieszka Kowalik
2015-09-15
poleca
Miła obsługa, transport na/z lotniska szybki i sprawny 😉 Polecam.
Czytaj więcej
Piotr Załęczny
Piotr Załęczny
2015-06-29
poleca
Parking na 100% wart polecenia, zostawiliśmy tam autko jak lecieliśmy na wakacje. Odwieźli nas i po nas przyjechali na lotnisko, mega szybko i sprawnie.
Czytaj więcej
Patrycja Kos
Patrycja Kos
2015-06-10
poleca
Dobra obsługa ,mozna bezpiecznie zostawić auto ...transfer z lotniska szybki i wygodny 😉 pozdrawiam i polecam
Czytaj więcej
Maciej Brzeziński
Maciej Brzeziński
2015-03-04
poleca
Szybko Sprawnie Bezproblemowo Naprawdę Można Polecić
Czytaj więcej
Agata Zbyrad
Agata Zbyrad
2014-10-02
poleca
Janusz Gąsiorowski
Janusz Gąsiorowski
2014-09-21
poleca
Bardzo miła obsługa, Pan wiezie i odbiera z lotniska w trzy miga. Polecam serdecznie!
Czytaj więcej
Paulina Kiź
Paulina Kiź
2013-11-05
poleca
POLECAM 🙂
Czytaj więcejZaufały nam tysiące klientów. Dołącz do nich. Parking Lotnisko Wrocław zajmuje się usługami parkingowymi przy Lotnisku we Wrocławiu. Nie martw się już więcej o swoje auto w podróży. Pracujemy całą dobę przez 365 dni w roku. Jesteśmy profesjonalną firmą. Nasz parking przy lotnisku Wrocław oferuje transfer parking-lotnisko-parking. Nie szukaj innego.

Parking Wrocław lotnisko – my wiemy jak powinna wyglądać szybka i profesjonalna obsługa. Lotnisko Wrocław Parking to Twój najlepszy wybór. Wliczony w cenę parkowania dowóz na lotnisko Wrocław zajmuje około dwóch minut. Droga to tylko 800 metrów. W słoneczny dzień istnieje możliwość spaceru. Lokalizacja tuż obok płotu lotniska zapewnia wgląd na pas startowy i jeżeli będziesz miał szczęście ujrzysz z tafli naszego parkingu lądujący lub startujący samolot. Parking przy lotnisku Wrocław– “parking-cargo” jest strzeżony całodobowo. Posiadamy niezawodny profesjonalny monitoring oraz ubezpieczenie OC. Przy każdym wjeździe i wyjeździe zamykamy bramę oraz chronimy Wasze auta za betonowym wysokim murem. Gwarantujemy dyskrecje parkowania oraz uniknięcie aktów wandalizmu. Parking Lotnisko Wrocław to również oświetlenie LED, separator substancji ropopochodnych, równy i czysty plac. Lotnisko Wrocław Parking Opłata za parkowanie przyjmowana jest po powrocie w formie gotówki. Posiadamy niskie ceny ,które wypracowaliśmy przez lata. Parking Wrocław Lotnisko od lat zapewnia komunikacje i niezależność pasażerom Wrocławskiego lotniska.Wrocław Lotnisko Parking jeżeli nie jesteś jeszcze pewien przeczytaj autentyczne opinie naszych klientów z naszego profilu Oceń Firmę.Zaufały nam tysiące klientów. Dołącz do nich. Parking Lotnisko Wrocław zajmuje się usługami parkingowymi przy Lotnisku we Wrocławiu. Nie martw się już więcej o swoje auto w podróży. Pracujemy całą dobę przez 365 dni w roku. Jesteśmy profesjonalną firmą. Nasz parking przy lotnisku Wrocław oferuje transfer parking-lotnisko-parking. Nie szukaj innego. Nasz regulamin: https://parking-cargo.pl/?page_id=38

163940897 192287979037896 8997428408229239303 n
PARKING LOTNISKO PYRZOWICE

Realizacja dla partnera parkingu WIZ-PARK w Katowicach przy lotnisku.

PARKING LOTNISKO WROCŁAW

Nasza poprzednia domena parkingu.